SALES MANAGER     277 271 842     SJEDNAT SCHŮZKU


Máte-li rádi každodenní životní ruch a blízký kontakt s ostatními členy své domácnosti, určitě vás zaujme rodinný dům s výstižným názvem Miami. Jde o přízemní bungalov s dispozicemi 4+kk a menší podlahovou plochou, kam je zakomponována denní i noční část, a to včetně koupelen nebo šatny. Jak exteriér, tak interiér podléhají vysoké kvalitě zpracování a moderní architektuře. Součástí venkovní plochy je příjemně zastřešená terasa, pod níž se můžete chránit před slunkem či deštěm. Dostávat se vám bude i elegance v podání cihlového obložení. Rodinný dům Miami se pyšní svojí úsporností a praktickým propojením vnitřních prostor, jako je kuchyně, jídelní kout a obývací pokoj, v němž ostatně nechybí ani krb. Zvolte si rozměrově prostorný dům, který je zasazený do znamenitého prostředí středního Posázaví.

Nezávazně poptat


Klientské změny

Každý rezident má bezpochyby svoji představu o moderním a luxusním příbytku. I když se jednotlivé objekty developerského projektu Loreta Homes pyšní nápaditostí, kreativitou a propracovaností, mohou mít někteří zájemci návrhy na osobní úpravy.

To je samozřejmě možné buď formou předpřipravených balíčků, které vám nabídnou jinou úroveň a podobu interiéru nebo vsadíte na individuální změny. Ty se týkají nejenom vnitřních místností, ale i venkovní fasády nebo úprav zahrad.

  • V tomto ohledu jsou kladeny pouze jediné nezbytnosti na individuální obměny.
  • Nesmí být ponížen předkládaný standard bydlení
  • Všechny změny musí vyhovovat aktuálním zákonům a vyhláškám
  • Jejich provedení musí být reálné a uskutečnitelné Všechny požadavky na klientské změny se řídí Manuálem klientských změn, jehož znění je třeba respektovat.

Plocha a velikost domu

Kategorie domu 4+kk
Celková plocha 109,3 m2
Energetický štítek G
Garáž 21 m2
Terasa 26,8 m2

Loreta Homes Pyšely nabízí tyto domy:


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

Volejte:
277 271 842

SJEDNAT SCHŮZKU