SALES MANAGER     277 271 842     SJEDNAT SCHŮZKU


Rodinný dům Benjamin je předurčen pro milovníky anglického stylu. Jeho zpracování vychází z velice originálního pojetí, u něhož dominuje úzká silueta objektu a vysoké štítové střechy. Do značné míry lze hovořit o tradičnosti a vznešenosti bytového konceptu, jež má dispozice 4+kk. Z domu si můžete užívat příjemného výhledu na údolí. Chybět vám nebudou ani doplňky v anglickém duchu, mezi něž lze zařadit typické předzahrádky nebo nízké ploty. Originální styl, který si jednoduše zamilujete. Po vstupu do rodinného domu Benjamin na vás čekají prostorné interiéry. V přízemí naleznete kuchyň, jídelnu a velký obývací pokoj se vstupem na venkovní terasu. Horní patro pak nabízí pokoje, koupelny a šatny, a je určeno spíše k relaxaci a odpovídajícímu soukromí. V tomto domě naleznete skutečný luxus zapracovaný do neotřelého designu.

Nezávazně poptat


Klientské změny

Každý rezident má bezpochyby svoji představu o moderním a luxusním příbytku. I když se jednotlivé objekty developerského projektu Loreta Homes pyšní nápaditostí, kreativitou a propracovaností, mohou mít někteří zájemci návrhy na osobní úpravy.

To je samozřejmě možné buď formou předpřipravených balíčků, které vám nabídnou jinou úroveň a podobu interiéru nebo vsadíte na individuální změny. Ty se týkají nejenom vnitřních místností, ale i venkovní fasády nebo úprav zahrad.

  • V tomto ohledu jsou kladeny pouze jediné nezbytnosti na individuální obměny.
  • Nesmí být ponížen předkládaný standard bydlení
  • Všechny změny musí vyhovovat aktuálním zákonům a vyhláškám
  • Jejich provedení musí být reálné a uskutečnitelné Všechny požadavky na klientské změny se řídí Manuálem klientských změn, jehož znění je třeba respektovat.

Plocha a velikost domu

Kategorie domu 4+kk
Celková plocha 112,4 m2
Energetický štítek B
Garáž 21,4 m2
Terasa 24,5 m2

Loreta Homes Pyšely nabízí tyto domy:


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

Volejte:
277 271 842

SJEDNAT SCHŮZKU