SALES MANAGER     277 271 842     SJEDNAT SCHŮZKU

Developerský projekt Loreta Homes do celkové myšlenky konceptu zakomponoval čtyři rozdílné typy budov, nesoucí názvy Benjamin, Tosca, Miami a Sydney. Každý z domů, který vznikl ve spolupráci s renomovaným ateliérem Free Architects, má svůj osobitý ráz a urbanistická studie projektu počítá též s propojením s malebnou krajinou Posázaví, stejně tak i s dostatkem soukromí, klidu a zeleně.

Na energetické šetrnosti objektů se podílí především vnější zateplení pláště a střešních konstrukcí, stejně jako moderní stavební materiály a použité technologie. O kvalitách tohoto jedinečného projektu vypovídá ocenění Realitní projekt roku 2014.

Loreta Homes Pyšely nabízí tyto domy:

TIP

Stáhněte si rozložení parcel, tzv. masterplan:

Zobrazit plán

Slovo architekta

Schopnost porozumět přírodě, jejíž jsme součástí, jejím zákonům, umění vnímat vlnění terénu, proudění větru, běh slunce po obloze, nám umožnilo vytvořit rodinné domy, které mají terasy v závětří, prosluněné obývací pokoje a krásný výhled na dokonale udržovanou krajinu golfového hřiště.

Lidský život je velkým příběhem a zdrojem inspirace, a proto chápeme dům nejen jako splnění materiální potřeby.

Každá parcela má svoji atmosféru. Z některé dýchá klid, jiná je aktivní, městská nebo romantická. Pro člověka hledajícího klid a harmonii se hodí parcely v horní části svahu, umístěné nejseverněji. Naopak tomu, kdo potřebuje vidět lidi na ulici, sledovat novinky, být v centru dění a na počátku všeho, bude vyhovovat klasická ulice hned u vstupu do čtvrti. Nejlepší výhled ze svých teras nabízí vily v centru lokality. Domy na okraji jsou určené lidem, kteří nechtějí žít ve městě, kterým schází les a zahrada pro děti.

Okolí lokality Loreta Homes Pyšely tvoří pole, lesy a dokonalá krajina golfového hřiště.

Čtvrť je protkaná uličkami pro rychlý přístup do krásného okolí a hlavně na golfové hřiště Loreta. Proč trávit čas v dopravní zácpě na cestě na oblíbené hřiště, když můžete bydlet uprostřed něj.


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Volejte:
277 271 842

SJEDNAT SCHŮZKU